אחסון

17 דצמבר 2015
 • כיצד עליי לאחסן את ה-Almond Breeze?
  ניתן לשמור במזווה מוצר שאוחסן בתנאי מדף טובים ואינו נפתח עד לתאריך האחרון לשימוש שמודפס בחלק העליון של קרטון האריזה. לאחר פתיחה, שמרו את משקה ה-Almond Breeze במרכז המקרר כדי להימנע מקיפאון. הימנעו מלאחסן את המשקה בדלת המקרר שכן שם חלים שינויים הטמפרטורה הגבוהים ביותר בהשוואה לשאר חלקי המקרר. לאחר פתיחה, המשקה מתכלה ועלול להתקלקל אם לא ישמר בקירור.

 

 • כמה מהר עליי להשתמש במשקה Almond Breeze מרגע הפתיחה?
  יש להשתמש במשקה תוך 5 ימים מרגע הפתיחה. מכיוון שמשקה ה-Almond Breeze אינו מכיל חומרים משמרים, הוא רגיש יותר לקלקול לאחר הפתיחה ואינו עמיד לאורך זמן רב. אין להשאיר את המשקה לא מקורר לאחר הפתיחה לפרקי זמן ארוכים. אחסון בטמפרטורת חדר יקצר את חיי המדף ויקלקל את המוצר בדיוק כפי שקורה עם חלב רגיל. Blue Diamond אינה ממליצה להאריך את תוקף התאריך של השימוש במוצר שכן לא ניתן יהיה להבטיח את איכות המוצר מעבר לתאריך המומלץ.

 

 • האם ניתן להקפיא את ה-Almond Breeze?
  לא, זה לא מומלץ. הקפאת המשקה גורמת למוצר לשנות את תרכובתו, מה שמשפיע על המראה החיצוני של המוצר והסמיכות של המוצר בעת הפשרה.

 

 • כשפתחתי את Almond Breeze שאוחסן בקירור ומזגתי את המשקה לכוס, מצאתי כי המוצר היה מקומט ומרופט.
  במידה ולמוצר אין סימנים המעידים על קלקול והתאריך האחרון לשימוש עדיין לא עבר, החזות של המוצר יכולה להיות תוצאה של תנאי איחסון לא אידאלים. לדוגמא, אם המוצר נשמר בהקפאה קודם לכן ושינה את תרכובתו לאחר ההפשרה.
Comments are closed.

Follow Almond Breeze

Get every new post delivered to your inbox.

Breezy News

Watch our Videos

Our Recipes